پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبهسازی ۱۱۰ نقطه حادثه‌خیر کهگیلویه و بویراحمد طی سال گذشته

تاریخ انتشار: 1399/02/20

 
روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد از بهسازی ۱۱۰ نقطه حادثه‌خیز در طرح ارتقاء ایمنی زیرساخت‌ها خبر داد.
به دلیل نامناسب بودن جاده‌ها و محورهای کهگیلویه و بویراحمد سالانه تعداد زیادی از فرزندان این استان‌ در این محورها جان خود را از دست می‌دهند و خانواده‌ای نیست که داغدار عزیزان خود در این جاده‌ها نباشد.
 وضعیت محورهای استان به شکلی است که منتخب مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در دیدار روز گذشته با معاون وزیر راه خواستار رسیدگی به وضعیت جاده‌ها و محورهای استان برای کاهش این تلفات شد.
به همین دلیل رفع نقاط حادثه‌خیز یکی از اقداماتی است که باید مورد توجه مسوولان قرار گیرد و البته همه ساله حذف و بهسازی بخشی از نقاط حادثه‌خیز در دستور کار متولیان امر قرار  دارد.
در همین خصوص مهدی نوری پور معاون راهداری استان از بهسازی ۱۱۰ نقطه حادثه استان طی سال گذشته در طرح ارتقاء ایمنی زیرساخت‌ها خبر داد.
وی بیان کرد: نصب روشنایی معابر برون شهری، تونل‌ها و ایمن‌سازی نقاط پرتگاهی از دیگر اقدامات در زمینه ارتقاء زیرساخت‌های استان است.
نوری پور از کاهش ۳۶ درصدی تخلفات جاده‌ای در فروردین ۹۸ نسبت به سال ۹۷ خبر داد و گفت: میزان تردد در فروردین سال گذشته ۳۴ میلیون وسیله نقلیه بوده که تردد در محورهای استان ۲۶ درصد افزایش داشته است.
وی افزود: ایمن‌سازی و نصب علائم در محور بوستان به خان احمد باشت به طول ۴۰ کیلومتر در حال انجام شدن است.
 مشخصات:
نظرات: *