پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبازدید سرزده حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد از راههای استان و فعالیت راهداران:

تاریخ انتشار: 1398/10/20

بازدید سرزده حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد از راههای استان و فعالیت راهداران:
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمدصبح روز گذشته  دکتر کلانتری استاندار به همراه مهندس فیلی معاون هماهنگی و امور عمرانی خود از محورهای برف گیر استان بازدید کرد.
حسین کلانتری در بازدید از عملیات بازگشایی راه های ارتباطی شهرستان سردسیر و برف گیر بویراحمد اظهار داشت: مشکلات راهداران و ساماندهی وضعیت کاری آنها و عمر بالای 30 سال ناوگان و برخی از ماشین آلات راهداری در سطح استان را در اسرع وقت و در دیدار با وزیر راه و شهرسازی پیگیری و برای حل آن تلاش می کنم.
وی به عمر بالای 30 سال ناوگان و برخی از ماشین آلات راهداری در سطح استان اشاره کرد و افزود: این موضوع نیز به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار قرار می گیرد و به طور حتم از خواسته های جدی در دیدار باوزیر راه و شهرسازی در اسرع وقت است.
کلانتری تصریح کرد: راهدار و امدادگری که با وجود سختی ها، تنگناها و شرایط سخت اقتصادی و معیشتی در این برهه زمانی اما جهادگونه و بی ادعا در صحنه حضور می یابد و به عشق هم وطن و بلکه هم نوع خویش جانانه و فداکارانه امدادرسانی می کنند شایسته بهترین، ارزنده ترین و با ارج ترین خدمت ها و سپاس است.
وی با بیان اینکه مشکلات و دغدغه های راهداران به لحاظ ساختار اداری و سازمانی و نیز شخصی باید احصا شود، ادامه داد: از تمامی ظرفیت های قانونی و سازمانی در سطح استان و ملی برای رفع این چالش های فراروی آنها تلاش می کنیم.
کلانتری به مشکلات اقتصادی و نبود امنیت شغلی راهداران و ساماندهی وضعیت حقوق و بکارگیری آنها نیز اشاره کرد و از حوزه معاونت عمرانی استاندار، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خواست تا مشکلات و خواسته های آنها را جمع بندی و احصا کنند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: مشکلات راهداران بویژه در زمینه ساماندهی وضعیت کاری آنها در اسرع وقت و در دیدار با وزیر راه و شهرسازی پیگیری و برای حل آن تلاش می شود.
کلانتری عنوان کرد: هم اکنون 24 راهدارخانه ثابت و سیار با حدود 200 راهدار و بیش از 150 ماشین آلات راهداری سبک و سنگین مشغول خدمات رسانی و امدادرسانی در سطح جاده های استان هستند.مشخصات:
نظرات: *