پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی



در سال گذشته بالغ بر 300 میلیارد ریال در حوزه نگهداری راهها و بالغ بر 600 میلیارد ریال در حوزه ایمنی راهها در کهگیلویه و بویراحمد هزینه شد.

تاریخ انتشار: 1398/06/23

در سال گذشته بالغ بر 300 میلیارد ریال در حوزه نگهداری راهها و بالغ بر 600 میلیارد ریال در حوزه ایمنی راهها در کهگیلویه و بویراحمد هزینه شد.
محمد حسین نصیری راد مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز در مصاحبه با صداو سیمای مرکز استان ازاجرای عملیات نصب علائم، خط کشی محورها، ایمن سازی نقاط پرتگاهی، اجرای روشنایی نقطه ای، نصب علائم اطلاعاتی، نصب بنرهای اطلاعاتی، لکه گیری محورهای مواصلاتی و روکش محورهای استان در سال 97 خبر داد و افزود که این عملیات همچنان ادامه دارد.
وی اعتبار هزینه کرد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در سال 97 را در حوزه نگهداری راهها را بالغ بر 300 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود در حوزه نقاط حادثه خیز و آشکار سازی این نقاط در سال 97 بالغ بر 600 میلیارد ریال هزینه شده است .
نصیری راد با اشاره به تصادفات و تلفات اخیر در محور های استان به 3 عامل راه، وسیله نقلیه و انسان اشاره کرد و افزود: عامل انسانی مهمترین عامل در بروز تصادفات جاده است و متاسفانه خستگی راننده و عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی علی رغم تاکید زیاد در تحلیل تصادفات بیشترین آمار را به خود اختصاص داده است.
نصیری راد گفت: در حوزه نگهداری راههای روستایی و فرعی براساس بخشنامه وزیر محترم راه و شهرسازی بودجه آن باید از محل اعتبارات تملک دارائیهای استانداری تامین گردد که متاسفانه اعتبارات استانی کفاف این امر را نمی دهد و اعتبارات استان محدود است ما سعی میکنیم انشاالله از محل اعتبارات سازمان در حذف نقاط حادثه خیز استفاده کنیم.
 
 



























مشخصات:
نظرات: *