پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبازدید یک روزه مهندس حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای ازراههای کهگیلویه و بویراحمد

تاریخ انتشار: 1398/05/21

بازدید یک روزه مهندس حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای ازراههای کهگیلویه و بویراحمد
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد مهندس حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از محورهای مواصلاتی کهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد.
در این بازدید دکتر کلانتری استاندار، مهندس فعلی معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار، مهندس نصیری مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، مهندس نوری پور معاون راهداری و اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای مهندس حسن نیا را همراهی کردند.
گفتنی است این سفر یک روزه با هدف پیگیری و بازدید از پروژه های عمرانی استان انجام شد.
مهندس حسن نیا معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از نزدیک از پروژه پل شهید کلانتری شهرستان باشت بازدید کرد.
وی به حساسیت و اهمیت بحث نگهداری از راهها اشاره کرد و افزود: مشکلات و اشکالات محورهای مواصلاتی مورد بررسی قرار گرفت و تمهیدات لازم در حد وسع سازمان راهداری و حمل و نقلا جاده ای اندیشیده خواهد شد.
 
 
 
 
 
 مشخصات:
نظرات: *