پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیمیلیارد ریال برای رفع میلیارد ریال برای رفع نقاط حادثه خیز کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت.

تاریخ انتشار: 1398/04/16

میلیارد ریال برای رفع میلیارد ریال برای رفع نقاط حادثه خیز کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد، نصیری راد مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از اختصاص 45 میلیارد ریال اعتبار توسط سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای برای رفع نقاط حادثه خیز در جاده های این استان خبر داد.
محمد حسین نصیری راد اظهار داشت: 67 نقطه حادثه خیز توسط پلیس راه شناسایی و مکان یابی شده است.
وی از اختصاص 45 میلیارد ریال اعتبار توسط سازمان راهداری برای رفع نقاط حادثه خیز در جاده های این استان خبر داد.
نصیری راد افزود: 67 نقطه حادثه خیز توسط پلیس راه به اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای اعلام شده که برای رفع آن ها 600 میلیارد ریال نیاز است.
وی با بیان اینکه تا کنون از محل اعتبارات استانی مبلغی برای رفع نقاط حادثه خیز استان هزینه نشده است، عنوان کرد: در این زمینه در واقع سازمان راهداری سنگ تمام گذاشته و با نگاه مثبت به این استان در صدد رفع مشکلات موجود است.
نصیری راد ابراز کرد: طبق قانون برای رفع نقاط حادثه خیز در جاده های فرعی و روستایی باید از اعتبارات استانی و برای محورهای شریانی و اصلی از اعتبارات سازمان هزینه کرد.
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ادامه داد: سالانه نقاط حادثه خیز در جاده ها با همکاری راه و شهرسازی و پلیس راه شناسایی و برای تعیین تکلیف در کمیسیون ایمنی کشور به سازمان راهداری ارسال می شود.
نصیری راد با بیان اینکه پروژه لکه گیری و روکش آسفالت محورهای گچساران با اعتباری افزون بر 38 هزار میلیون ریال هم اکنون 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افزود: همچنین جاده یاسوج – اقلید 12 هزار میلیون ریال هم اکنون 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی بیان کرد: همچنین پروژه لکه گیری و روکش آسفالت محور یاسوج – سمیرم با 17 هزار میلیون ریال اعتبار و تنگ پیرزال – طولیان – دهدشت با 13 هزار میلیون ریال به ترتیب 25 و 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.مشخصات:
نظرات: *