پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبرگزاري مراسم گراميداشت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداري در كهگيلويه و بويراحمد

تاریخ انتشار: 1397/10/01

برگزاري مراسم گراميداشت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداري در كهگيلويه و بويراحمد
به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي كهگيلويه و بويراحمد مراسم تجليل از فعالان حوزه حمل و نقل و راهداران نمونه استان در سالن اجتماعات حكيم جرجاني شهر ياسوج برگزار گرديد.
در اين مراسم معاون هماهنگي و امور عمراني استاندار، فرمانده نيروي انتظامي استان، فرمانده پليس راهور، مدير كل راه و شهرسازي، مدير عامل آزمايشگاه مكانيك خاك، روساي انجمن هاي صنفي حمل و نقل كالا و مسافر و شركت داران حوزه حمل و نقل وروساي شهرستانهاي تابعه و .... حضور داشتند.
علي خوان پايه مدير كل راهداري و حمل و نقل جاده اي در اين مراسم ضمن خوش آمدگويي به حضار از زحمتهاي راهداران، رانندگان و فعالان حوزه راهداري و حمل ونقل جاده اي استان تقدير و تشكر كرد.
وي در ادامه به مناسبت نامگذاري 26 آذر به روز حمل و نقل و رانندگان و فرمان تاريخي حضرت امام در سال 1362 و جهاد تخليه بنادر توسط كاميون داران اشاره كرد و افزود راهداران در سرما و گرما فرشته نجات در راهها هستند و به صورت نمادين روز 1 دي و شروع فصل سرما به عنوان روز راهدار معرفي شده است.
خوان پايه به اقدامات انجام شده در چند سال اخير اشاره كرد و افزود: اميدواريم بتوانيم خدمتگذار خوبي درحوزه كاري خود به مردم استان و كشور باشيم.
در اين مراسم از خانواده هاي شهداي راهداري و جان باختگان حوزه حمل و نقل استان ، تقدير شد.


مشخصات:
نظرات: *